درخواست خدمات


صوتی و تصویری

درخواست

برودتی

درخواست

شوینده

درخواست

تهویه مطبوع

درخواست

گازسوز

درخواست

لوازم خانگی کوچک

درخواست

لوازم خانگی توکار

درخواست

لوازم و تجهیزات اداری

درخواست

سایر

درخواست

سرویس های مشتریانارائه خدمات جامع پس از فروش (خدمات مشتریان)

تیم ما می تواند بر حسب نیاز شما، صفر تا صد خدمات شرکت شما به مشتریانتان را در سازمان شما در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا و راه اندازی نماید. همچنین شما می توانید کلیه امور خدمات مشتریان یا بخش هایی از آن را به ما برون سپاری کنید.


ارائه خدمات جامع برنامه ریزی تولید و پیش بینی فروش و تحقیقات بازار

مزیت محصولات شما در مقایسه با رقبا چیست؟ در کدام کالاها فرصت فروش بهتری خواهید داشت؟ در کدام مناطق جغرافیایی می توانید فروش بهتری داشته باشید؟ کدامیک از ویژگی های محصولتان را باید پر رنگ تر به مشتریان انعکاس دهید؟ بهترین راه توسعه محصول برای شما کدام است؟ از کدامیک از فرصت های داخلی یا خارجی می توانید بهره ببرید؟ اینها سوالاتی است که تیم ما در کنار سازمان شما به آن پاسخ خواهد داد.


ارائه خدمات جامع بازرگانی

اگر به فکر توسعه محصولات خود هستید، گزینه های طراحی و ساخت محصول، OEM، واردات محصول را پیش روی خود خواهید داشت. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. از کدام کشور کدام کالا یا قطعات SKD یا CKD را به چه روشی وارد کنید. با کدام کارخانه های داخلی OEM کنید، کدام محصولات را با کدام تیم های طراحی و سازندگان ماشین آلات یا قالب پیش ببرید. ارائه مشاوره یا اجرای صفر تا صد آن را به ما بسپارید.


بهبود خط تولید و ارتقاء کیفیت

اگر تولید کننده لوازم خانگی هستید، موارد زیادی در خط تولید یا مونتاژ شما وجود دارد که با اقدام اصلاحی و بهبود آن ها می توانید بهای تمام شده محصول خود را کاهش دهید. ما بهترین مشاوران داخلی و خارجی را در اختیار شما می گذاریم، ارائه خدمات ما به مشاوره محدود نمی شود و اجرای آن را نیز بر عهده می گیریم. افزایش گرید انرژی محصولاتتان را به ما بسپارید.


اگر وارد کننده لوازم خانگی هستید

می توانید کلیه امور مربوط به خدمات مشتریان محصولتان را به ما برون سپاری کنید. ما کلیه امور کال سنتر، نرم افزار، نمایندگان و ... را برای شما انجام می دهیم. از طریق شبکه نمایندگان خدمات پس از فروش، محصول شما را تبلیغ می کنیم.